O NÁS

Jsme malá firma a vyrábíme originální keramické postavičky, nádobí, ale i ostatní věci. Většina našeho sortimentu je ruční práce, ale máme i odlévané výrobky dozdobené naším stylem. Stačí se podívat po našem online obchodu a vybrat si.

Potřebujete pro někoho dárek, ale nenašel jste ho na e-shopu? Napište nám, nebo zavolejte, sdělte nám Vaši představu a společně vymyslíme výrobek pro Vaši potřebu.

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám na náš e-mail (keramikautrikocek@gmail.com) a rozepište se o Vaší představě spolupráce.

Nezdají se Vám výrobky podle fotografií na e-shopu? Můžete se k nám přijet podívat osobně a vše si prohlédnout na vlastní oči.

Víme, že máme co zlepšovat. Budeme rádi, když nám pomůžete Vaším nápadem! Každý komentář a nápad je pro nás velmi cenný a důležitý.

2 komentáře u „O NÁS

  1. Dobrý den,navštívily jsme s kamarádkou Vaši dílničku.Říkám “kRÁSA,KRÁSA”.už vím,co si u Vás objednám a tím se mi změní celá zahrádka!Jen tak dál!Přeju mnoho úspěchů!Marešová Věra,Doubravice.

    1. Děkujeme, moc si vážíme vašeho zájmu. Budeme moc rádi, když se k nám vrátíte. Vítáme všechny vaše přátele a kamarády.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.